Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pracuję z pacjentami ortopedycznymi oraz po zabiegach operacyjnych i artroskopowych. Specjalizuję się w terapii wad postawy i skolioz u dzieci od 7. roku życia.

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Medycznym kierunku Fizjoterapia. W 2022 roku zostałam laureatką Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych w sesji Rehabilitacja.

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z tytułem magistra. 
Z pasją pomagam ludziom czuć się dobrze we własnym ciele, bez bólu i ograniczeń ruchowych.

Ukończył Wyższą Szkołę Rehabilitacji

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zdobyta wiedza oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w kursach…

Fizjoterapeuta z 15 letnim doświadczeniem, który specjalizuje się w terapii manualnej oraz suchej igłoterapii.