22 863 63 46
22 863 63 51
22 863 63 58

Warszawa, ul. Kleszczowa 3A


Ursus, Włochy, Ochota, Wola,

Żoliborz, Bemowo, Raszyn

CYTOLOGIA

Zapraszamy pacjentki do skorzystania z pakietu: wizyta ginekologiczna+ USG+ cytologia gratis. Akcja trwa do końca stycznia.

BADANIA LABORATORYJNE

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom informujemy, iż badania laboratoryjne specjalistyczne, które nie wymagają bycia na czczo można w naszej przychodni wykonywać do godziny 19:30 od poniedziałku do piątku.


lek. med. OLGA REDKO

Pragniemy poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z ginekologiem położnikiem Panią Olgą Redko. Zapraszamy na konsultację, USG oraz inne badania specjalistyczne. Informacje i zapisy w rejestracji.


REHABILITACJA

Terapia manualna, masaż leczniczy i relaksacyjny. Zapraszamy dorosłych i dzieci do otwartego gabinetu rehabilitacji. Zabiegi wykonuje doświadczona terapeutka mgr Monika Kapica. Zapisy w rejestracji. Kolejne wizyty umawiane bezpośrednio z terapeutką.


KARDIOLOGIA –BADANIA WYSIŁKOWE

Zapraszamy na badania spiroergometryczne w celu poznania swojej wydolności dla celów treningowych jak i diagnostycznych.


PSYCHOTESTY

Szanowni Państwo nawiązaliśmy współpracę z pracownią psychologiczną „PSYCHOSTEN”, specjalizującą się w przeprowadzaniu psychotestów dla kierowców.


OKULISTYKA- NUŻENIEC-DEMODEX

Szanowni Państwo wprowadzamy nowe badanie okulistyczne - BADANIE W KIERUNKU BAKTERII NUŻEŃCA...


BADANIE NASIENIA-DIAGNOSTYKA NIEPŁODNOŚCI KOBIET I MĘŻCZYZN

Nawiązaliśmy współpracę z mgr biologii M.Bąbel specjalizującą się w poznawaniu przyczyn niepłodności...


BADANIA LABORATORYJNE

Szanowni Państwo w trosce o Wasze zdrowie PUNKT POBRAŃ będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 11:00. Do godziny 10:00 wykonujemy pobrania do badań CITO.


USG 3D/4D

Szanowne Pacjentki! Zapraszamy na USG ginekologiczne i położnicze w formacie 3D/4D . Atrakcyjne ceny!! Więcej informacji w recepcji. ZAPRASZAMY

Galeria

Go to top