22 863 63 46
22 863 63 51
22 863 63 58

Warszawa, ul. Kleszczowa 3A


Ursus, Włochy, Ochota, Wola,

Żoliborz, Bemowo, Raszyn

KTG

Miło nam poinformować, że od lutego br. można wykonać w naszej przychodni badanie KTG. Badanie wykonywane jest od wtorku do piątku. Zapraszamy do kontaktu z rejestracją.

BADANIA LABORATORYJNE

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom informujemy, iż badania laboratoryjne specjalistyczne, które nie wymagają bycia na czczo można w naszej przychodni wykonywać do godziny 19:30 od poniedziałku do piątku.


lek. med. OLGA REDKO

Pragniemy poinformować, iż nawiązaliśmy współpracę z ginekologiem położnikiem Panią Olgą Redko. Zapraszamy na konsultację, USG oraz inne badania specjalistyczne. Informacje i zapisy w rejestracji.


REHABILITACJA

Terapia manualna, masaż leczniczy i relaksacyjny. Zapraszamy dorosłych i dzieci do otwartego gabinetu rehabilitacji. Zabiegi wykonuje doświadczona terapeutka mgr Monika Kapica. Zapisy w rejestracji. Kolejne wizyty umawiane bezpośrednio z terapeutką.


KARDIOLOGIA –BADANIA WYSIŁKOWE

Zapraszamy na badania spiroergometryczne w celu poznania swojej wydolności dla celów treningowych jak i diagnostycznych.


PSYCHOTESTY

Szanowni Państwo nawiązaliśmy współpracę z pracownią psychologiczną „PSYCHOSTEN”, specjalizującą się w przeprowadzaniu psychotestów dla kierowców.


OKULISTYKA- NUŻENIEC-DEMODEX

Szanowni Państwo wprowadzamy nowe badanie okulistyczne - BADANIE W KIERUNKU BAKTERII NUŻEŃCA...


BADANIE NASIENIA-DIAGNOSTYKA NIEPŁODNOŚCI KOBIET I MĘŻCZYZN

Nawiązaliśmy współpracę z mgr biologii M.Bąbel specjalizującą się w poznawaniu przyczyn niepłodności...


BADANIA LABORATORYJNE

Szanowni Państwo w trosce o Wasze zdrowie PUNKT POBRAŃ będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 11:00. Do godziny 10:00 wykonujemy pobrania do badań CITO.


USG 3D/4D

Szanowne Pacjentki! Zapraszamy na USG ginekologiczne i położnicze w formacie 3D/4D . Atrakcyjne ceny!! Więcej informacji w recepcji. ZAPRASZAMY

Galeria

Go to top