22 863 63 46
22 863 63 51
22 863 63 58

Warszawa, ul. Kleszczowa 3A


Ursus, Włochy, Ochota, Wola,

Żoliborz, Bemowo, Raszyn

Centrum Medyczne Zdrowie rozpoczęło działalność w maju 1999 roku. Stale rozwijamy naszą ofertę i staramy się podnieść jakość świadczonych przez nas usług medycznych. Od początku roku 2000, dzięki podpisaniu umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia podstawową opiekę medyczną możemy zapewnić Państwu bezpłatnie, w ramach ubezpieczenia. W ramach umowy z NFZ realizujemy obowiązkowe szczepienia dzieci z kalendarza szczepień.

    Zatrudniamy kilkudziesięciu lekarzy specjalistów. Ciągle staramy się nawiązywać współpracę z kolejnymi lekarzami, tak aby mieli Państwo dostęp do lekarzy wszystkich specjalności i by na wizyty czekało się jak najkrócej.  

W naszej przychodni posiadamy dwa gabinety stomatologiczne.

Oferujemy usługi z zakresu:

  • stomatologii zachowawczej,
  • protetyki, ortodoncji,
  • implantologii,
  • RTG zębów. 

Dla wszystkich naszych pacjentów oferujemy zniżki na usługi stomatologiczne.

Centrum Medyczne Zdrowie jest w pełni skomputeryzowane, co ułatwia zapisywanie pacjentów na najbardziej dogodne dla nich terminy wizyt i pozwala na szybkie udzielanie informacji o usługach.

W 2012roku trwała przebudowa naszej przychodni. Została zamontowana winda. Wprowadzając tak dużą zmianę kierowaliśmy się Państwa dobrem. Chcieliśmy ułatwić Państwu dostęp do gabinetów lekarskich. Został również wybudowany podjazd dla wózków  dziecięcych oraz dla osób niepełnosprawnych. Zrobiliśmy to po to aby nasza przychodnia była otwarta dla wszystkich.

   

Staramy się zapewnić Państwu prawdziwie rodzinną atmosferę oraz możliwie szybką obsługę.

Szacunek dla Państwa czasu jak i troska o Państwa zdrowie jest naszym podstawowym priorytetem.

U nas nie trzeba czekać - termin wizyty u każdego z lekarzy można umówić telefonicznie dzwoniąc pod numer: 22 863-63-46.

 

 

Go to top