22 863 63 46
22 863 63 51
22 863 63 58

Warszawa, ul. Kleszczowa 3A


Ursus, Włochy, Ochota, Wola,

Żoliborz, Bemowo, Raszyn

POZ to poradnia lekarza rodzinnego, pielęgniarki oraz położnej

. Lekarz rodzinny jest pierwszą osobą, do której zgłasza się Pacjent z problemami zdrowotnymi. W naszej przychodni pracują lekarze interniści, lekarze rodzinni oraz pediatrzy. Osobom dorosłym zapewniamy dostęp do lekarzy wykwalifikowanych, z doświadczeniem w pracy w poradniach POZ. Są to dla nas - Pacjentów najcenniejsi lekarze, którzy zawsze doradzą nam w sprawie naszego zdrowia. Lekarze są osobami najwyższego zaufania. Wiemy jak ważne dla rodziców jest otoczenie ich dziecka opieką zaufanych i doświadczonych pediatrów. W naszej przychodni pediatrzy przyjmują dzieci zdrowe i chore: konsultują, zalecają badania diagnostyczne, szczepienia ochronne, wykonują bilanse.

Nasza przychodnia to miejsce przyjazne dziecku i mamie. W miłej i ciepłej atmosferze można poczuć się swobodnie i zapomnieć o stresie, który często towarzyszy dzieciom podczas wizyt u lekarza.

Przychodnia posiada podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenia w ramach poradni podstawowej opieki zdrowotnej. Poradnia świadczy usługi od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. W godzinach nocnych, w weekendy i święta dyżury pełnią placówki na terenie województwa. Wykaz placówek nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na stronie: siecszpitali.mz.gov.pl.

Wypełniając deklarację pacjent wybiera lekarza rodzinnego/pediatrę, pielęgniarkę i położną środowiskową.

Obecnie przyjmujemy zapisy do :

Lekarzy:

    • Kuczyńska Monika (lekarz rodzinny)
    • Imanaev Ewelina (internista)
    • Lubarska - Kocot Joanna (internista)
    • Tymińska Zofia (internista)
    • Gułajski Łukasz (internista)
    • Błąd Monika (internista)
    • Dąbrowska – Małecka Monika (pediatra)
    • Ankudowicz Leokadia (pediatra)

   Pielęgniarki:

    • Gos Aneta
    • Skrętowska Edyta
    • Zakrzewska Izabela
    • Piec Justyna

   Położnej:

    • Grodek Joanna

   (Deklaracja - lekarz)

   (Deklaracja - pielęgniarka)

   (Deklaracja - położna)

   Szanowni Pacjenci

   Dokumentacja medyczna pacjenta jest udostępniana za odpłatnością na podstawie art. 28 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o Prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta ( Dz.U. 2012.159 j.t.) Opłata za jedną stronę dokumentacji medycznej wynosi 0,50 gr.( dokumentacja jest poświadczona przez Kierownika Medycznego za zgodność z oryginałem).

   Do zapisania się do przychodni potrzebne są następujące dokumenty:

   1. Dowód osobisty,

   2. Wypełniona deklaracja

   3. Karta uodpornienia (w przypadku dzieci)

   W ramach podstawowej opieki zdrowotnej wykonujemy również badania analityczne, USG jamy brzusznej(przygotowanie do badania - pliki do pobrania na stronie głównej), EKG, RTG, szczepienia ochronne dzieci. Wszystkie te badania wykonywane są na zlecenie, na podstawie skierowania od lekarza, które ważne jest 1 miesiąc.

   Badania analityczne, EKG i USG jamy brzusznej wykonywane są w Centrum Medycznym Zdrowie.

   Badania RTG wykonywane są w Poradni Diagnostyki Obrazowej Przychodni Rejonowo – Specjalistycznej przy ul. Sosnkowskiego 18 w Warszawie (Ursus). Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15–17:00. Telefon: 22 662-60-36 wew. 16.

Kontakt

Rejestracja

22 863 63 46

Sekretariat

22 863 63 51

22 863 63 58

recepcja@cm-zdrowie.pl
sekretariat@cm-zdrowie.pl

Galeria

Go to top